בית היוצר

בית היוצר מהווה קורת גג אחת למספר הולך וגדל של סדנאות ופעילויות שהחלו לפעול ב-5 השנים האחרונות. מדריכים ומפעילים אלו, אשר פועלים בתחום החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי, יוצרים איגוד של סדנאות איכות, אשר יכול לתת מענה לצרכים של קבוצות שונות וציבורים מגוונים בישראל של שנת 2011.

כשהאנשים איכותיים, הפעילות איכותית.

ההתמחות שלנו בבית היוצר היא בפיתוחו והכשרתו של  כל מפגש אנושי.

אנחנו מהווים הכתובת האולטימטיבית לכל מנהל, מורה, מדריך, רכז – אשר מבקש לגבש ולחשל את צוותו, להעביר תכנים ייחודיים, לייצר אירוע הפגתי ועוד.

דברים שחשוב לדעת עלינו:

  • המדריכים הכי איכותיים בארץ. נקודה.  – כל המדריכים והמפעילים שלנו, פועלים מידי יום כמחנכים בתחום הפורמאלי והבלתי פורמאלי. תוסיפו לכך את הכשרתם הייעודית ותקבלו שילוב מנצח של אנשים צעירים מלאי חיים (בוגרי צבא) עם ניסיון של שנים של הדרכה, הפעלה והנחייה.
  • פעילות מגוונת ועשירה – פעילויות אקולוגיות, ערבי שירה בציבור, פעילות O.D.T והנחיית קבוצות, סדנאות מנהלים, סדנאות צילום, מעגלי מתופפים, הגברת אירועים, חובשים מקצועיים ואפילו הדפסת חולצות. והכל תחת קורת גג אחת.
  • פרישה ארצית – הצוותים שלנו פועלים מהגליל ועד הנגב
  • בית היוצר לפעילויות חדשות – זקוקים לפעילות רב פעמית בתחום מסוים, לא מצאתם סדנא מתאימה ואין לכם מי שיצור יש מאין?  בית היוצר יוכל לבנות יחד עמכם פעילות אשר תשרת את צרכיכם השונים.

 בין לקוחותינו:

הסוכנות היהודית, משטרת ישראל, מג"ב, צה"ל, תנועת מחנות העולים, עמותת אלון, דרור בתי-חינוך, עיריית חולון, עיריית טבריה, עיריית עפולה, מ.א עמק הירדן, מ.א בית שאן, עיריית נהריה, החברה למתנ"סים, קיבוצים ומושבים רבים , ועוד…

 http://www.bet-hayotser.co.il/

סגור לתגובות.